Test Situačního Leadershipu – LJI

Test Situačního Leadershipu – LJI


Již dlouho se věnujeme rozvoji v oblasti psychodiagnostických metod. Martin Konečný je jedním z autorů české verze testu situačního leadershipu – LJI (Leadership judgement indicator).

Test Situačního Leadershipu, neboli Leadership Judgement Indicator (LJI) umožňuje hodnotit styl vedení a schopnost jej vhodně používat v různých manažerských situacích. Zaměřuje se na preferenci jednotlivých stylů a rovněž také na to, zdali jsou styly adekvátně voleny s ohledem na situaci. Vhodné používání jednotlivých manažerských stylů souvisí kromě jiného s mírou motivace nebo demotivace Vašich podřízených a je to jedna ze základních kompetencí každého efektivního manažera.

Vyplnění samotného testu trvá cca 35-45 minut a po jeho dokončení od nás do 2 dnů obdržíte písemnou 16 stránkovou zprávu v elektronické podobě. Ukázku vzorové zprávy Vám rádi zašleme na vyžádání.

V případě zájmu o test LJI nás prosím kontaktuje prostřednictvím formuláře níže na stránce, nebo na e-mail mk@mk-consulting.cz.

Cena jednoho testu LJI vč. písemné zprávy je 1 200 Kč bez DPH (1 452 Kč vč. DPH).

Cena interpretace výsledků testu s Martinem Konečným v délce 30 minut je 2 000 Kč.  Písemná zpráva je rozsáhlá a dostatečně srozumitelná, tzn. že konzultace slouží spíše pro účely následného rozvoje na základě výsledků testu. (Účastníci tréninku Situační Leadership od společnosti SEDUO mají interpretaci s 50% slevou po prokázání se certifikátem o absolvování kurzu).

Připravíme na míru:

  • Prezenční nebo online workshop Situačního Leadershipu vč. testů
  • Týmový nebo firemní „Leadership report“ z výsledků LJI testů (silné a slabé stránky v řízení firmy na úrovni managementu)
  • Firemní průzkum/výzkum stylů vedení a jeho statistické zpracování
  • Konzultace k výstupům LJI testů

Žádost o konzultaci nebo nabídku

Spolupracujeme

4ISP
Allianz
Asahi
Client 1
Client 2
Client 3
Client 4
Client 5
Client 6
Client 7
Client 8
ČSOB
EmbedIT
Fortuna
Global Payments
Google
Hillspet
Innogy
KONE
KPMG
La Lorraine
MONET+
PwC
Skanska
Wunderman Thompson